Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Reagimi  i Zidan pas roveshiatës së Bale, thjesht nuk duhet humbur

(Video) Reagimi  i Zidan pas roveshiatës së Bale, thjesht nuk duhet humbur
May 27
12:06 2018

Është mbylluar 3-1 në favor të Realit finalja e madhe e Champions League midis Liverpoolit dhe Real Madrid. Sigurisht njeriu i ndeshjes e ka emrin Bale, Uellsiani  i cili ka shënuar  2 gola fantastik. I dyti i ka lënë të gjithë pa fjalë, një super roveshiatë që është shoqëruar edhe me një reagim nga tranjeri i Realit, francezi Zidan.

Videoja po bën xhiron e rrjeit dhe gëzimi i Zidanhtë thjesht epic, Ndiqeni në videon e mëposhtme.

Zidan on Vidnews.

Komento
Shperndaje