Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Reagimi banal i babait të Anjeza Shabanit i thotë të gjitha…

(Video) Reagimi banal i babait të Anjeza Shabanit i thotë të gjitha…
June 24
12:15 2016

Vazhdon të jetë në vëmendjen e mediave rasti i dhunës së drejtueses së kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, ndaj një fëmije 3-vjeçar.

Paraditen e djeshme u mbajt seanca e parë gjyqësore që dha vendimin “Arrest me burg” për Shabanin, derisa të përfundojnë hetimet e plota të ngjarjes.

Një prej momenteve më të përfolura ditën e djeshme krahas komunikimit të Anjezës me babain e saj – i vetmi familjar prezent, ku ai i tha “Bravo, qëndro e fortë!” – ka qenë edhe reagimi i tij ndaj një operatori që i kërkoi të ulej.

Nga pamjet e mëposhtme të xhiruara nga “Report Tv”, shihet e dëgjohet një reagim vërtet banal nga babai i dhunueses.

Në fakt, kjo pasqyron situatën në të cilën ndodhen këta persona, të shkaktuar që nga momenti kur emisioni “Stop” publikoi videon. Sjellja e babait të Anjezës na lë të kuptojmë shumë…

Shperndaje