Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Rama, arrogant me Valentina Leskajn

(VIDEO) Rama, arrogant me Valentina Leskajn
November 17
14:02 2016

Në një video të postuar në rrjetin social Facebook nga deputeti Eduart Ndocaj shfaqet kryeministri Edi Rama, i cili i bën një shenjë largimi me inat drejtueses së seancës së sotme parlamentare Valentina Leskaj.

Episodi ka ndodhur në momentin kur seanca ishte ndërprerë dhe nuk po transmetohej direkt nga mediat.

Nuk e dimë arsyen se pse Rama ka bërë këtë shenjë ndaj deputetes socialiste, por mesa duket ka qenë momenti kur opozita nuk po lëshonte foltoren e parlamentit.

Ja videoja:

Shperndaje