Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Videoja që solli humbjen e Hillary Clinton

Videoja që solli humbjen e Hillary Clinton
November 10
13:34 2016

“Në terma të përgjithshëm, gjysma e mbështetësve të Trump-it janë një tufë të mjerësh. Janë racistë, ksenofobë, seksistë, islamofobë”,- thoshte Hillary pak kohë më parë në një dalje publike. /Blitz.al/  Video nga “Corriere della Sera”.

Komento
Shperndaje