Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Presidenti i Komisionit Evropian Juncker shfaqet i dehur në event dhe ndihmohet nga të pranishmit

(Video) Presidenti i Komisionit Evropian Juncker shfaqet i dehur në event dhe ndihmohet nga të pranishmit
July 13
17:36 2018

Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker, pas një dreke të zhvilluar në Samitin e NATO-s,është dehur dhe është shfaqur gjatë një eventi  ku ndodheshin të gjithë liderat botërorë tap i dehur.

AI mezi qëndron në këmbë, ndërsa disa prej liderëve përpiqen që ta mbajnë nga krahet. Ai takohet me presidentin e Frances Macron të cili e puth dhe e përqafon pothuajse me zor pork y i fundit duke parë gjëndjen e Juncker e ka kaluar me shumë sportivitet

Kryeministri i Maqedonisë, Zaev, së bashku me një tjetër lider botëror e kanë mbajtur nga krahët dhe e kanë shoqëruar deri kur ka zbritur shkallët sepse në atë gjëndje qe ishte mund edhe të ishte rrëzuar.

Për më tepër ndiqni videon:

Komento
Shperndaje