Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Policia, operacion anti-kanabis në qytetin e Vlorës

(Video) Policia, operacion anti-kanabis në qytetin e Vlorës
October 05
16:34 2016

Nga Anduena Llabani

Policia e Shtetit ka sekuestruar ditën e sotme plot 2000 bimë narkotike në proces tharje, kurse 5250 të tjera të kultivuara në qytetin e Vlorës.

Përveç bimëve narkotike, policia ka sekuestruar edhe armë të ftohta e municione, ndërkohë 6 persona kanë rënë në pranga me akuzën e kultivimit të paligjshëm të lëndëve narkotike. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje