Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Plas sherri pas ndeshjes mes tranjerit të Suedisë dhe menaxherit të Gjermanisë

(Video) Plas sherri pas ndeshjes mes tranjerit të Suedisë dhe menaxherit të Gjermanisë
June 23
23:02 2018

Një sherr ka ndodhur pas fitores së Gjermanisë në përballjen me Suedinë në minutën e fundit të shtesës. Ekipi Gjerman ka fitur 2-1 duke kthyer rezultatin i cili në pjesën e parë ishtë në favor të suedezëve.

Por ajo që nuk është parë në kamera është një sherr i ndodhur mes tranjerit të Suedisë Jane Anderson dhe menaxherit të kombëtares Gjermane Oliver Bierhof.

Anderson i ka akuzuar gjermanët se kanë bërë gjeste të pahijshme në momentin e festimeve kur shënuar golin e tretë. Ata janë përplasur me njëri-tjetrin me ofendime dhe për pak situate ka qenë duke u nxehur edhe më keq por të pranishmit janë munduar ti qetësojnë dhe ti largojnë e kjo duket edhe në fotot e publikuara nga prestigjozja The Sun.

Sherri Suedi-Gjermani on Vidnews.

Komento
Shperndaje