Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Një tjetër rast dhune ndaj femrës, këtë herë në zonën e ish-Bllokut

(Video) Një tjetër rast dhune ndaj femrës, këtë herë në zonën e ish-Bllokut
June 08
12:08 2016

Pas ngjarjes së rëndë ditën e djeshme të ndodhur në Vlorë, ku një shtetas ka dhunuar në publik ish bashkëshorten, një tjetër dëshmi e dhunës paraqitet sot në rrugët e kryeqytetit ku një djalë godet me grusht, me një forcë të madhe një vajzë. Videoja është publikuar nga portali Ora News dhe ka ndodhur në zonën e ish-bllokut, ku duket qartë se djali ka goditur në fytyrë vajzën ndërkohë që kjo e fundit nuk ka reaguar.

Shperndaje