Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Një tjetër rast dhune, i dashuri rreh barbarisht vajzën

June 08
16:27 2016

Ka ndodhur një sherr midis një çifti në një parking në qendër të Rusisë. Fillimisht vajza ka qenë duke bërtitur dhe duke goditur djalin mes përqafimeve të tij. Por ai duroi deri në një moment dhe më pas është kthyer drejt të dashurës duke e goditur me grusht në fytyrë, deri sa e ka hedhur në tokë. Një kalimtare ka shkuar t’i japë ndihmë vajzës por nuk është lejuar nga djali dhe madje është ndjekur nga agresori për të mos e lejuar të lajmëronte policinë. Nuk dihen shkaqet e debatit, por shohim se rastet e dhunës po shtohen çdo ditë e më shumë në  çdo vend të botës.

Etiketimet
Shperndaje