Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Ndëshkonte nxënësin duke i vënë litar në fyt, ndalohet mësuesja në Dibër

March 25
15:41 2016

Një mësuese në Dibër, e cila ndëshkon nxënësin duke i vënë litarin në fyt, është ndaluar së fundmi nga policia. Episodi është regjistruar në shkollën “Selim Alliu” të Peshkopisë dhe kanë qenë vetë nxënësit ata që e kanë filmuar.

Në fund të videos shihet se si ajo i vendos litarin në fyt njërit prej nxënësve dhe në atë moment, bashkëmoshatari i tij e shkëput filmimin nga frika. Pas publikimit të videos në rrjetet sociale, policia ka ndaluar mësuesen Emanuela Datja, 27 vjeçe.

Komento
Etiketimet
Shperndaje