Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Liverpool, barazim “të çmendur” përballë Watford

(VIDEO) Liverpool, barazim “të çmendur” përballë Watford
August 12
15:01 2017

Liverpool e ka nisur me barazim sezonin e ri në kampionatin anglez të futbollit.

Skuadra e drejtuar nga Klopp nuk ka arritur më shumë se një barazim (3:3) përballë Watford-it në ndeshjen e parë të sezonit 2017/2018.

Golat për ekipin e Jurgen Kloppit i kanë shënuar: Sadio Mane (29), Roberto Firmino (55) dhe Mohamed Salah (57).

Kurse golat për Watfordin i kanë shënuar: Stefano Okaka Chuka (8), Stefano Okaka Chuka (32) dhe Miguel Britos (90), që shtangu të kuqtë në minutën e fundit.

Rezultati është cilësuar si zhgënjyes për ekipin që këtë vit pretendon të fitojë kampionatin në Angli. /Blitz.al/


Komento
Shperndaje