Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Kamikazë në Kosovë? Drejton mjetin në krahun e kundërt, rrezikon jetën e qytetarëve

(Video) Kamikazë në Kosovë? Drejton mjetin në krahun e kundërt, rrezikon jetën e qytetarëve
October 25
23:29 2016

Në faqen zyrtare në Facebook të emisionit “Interktiv” në KTV është publikuar një video vërtet tronditëse.

Me anë të një kamere amatore është xhiruar në autostradën e Kosovës një mjet duke ecur me shpejtësi në kahun e kundërt që lejohet në atë korsi. Shoferi ka qenë duke udhëtuar edhe me një pasagjere femër, duke u dukur mjaft të qetë për atë çka po bëjnë edhe pse në fakt kanë qenë duke rrezikuar jetën e tyre dhe të qytetarëve të tjerë.

Nuk dimë me siguri se cila ka qenë arsyeja që shoferi ka bërë këtë veprim tejet të rrezikshëm. Mos ndoshta bëhet fjalë për një rast kamilaz? /Blitz/

 

Shperndaje