Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Ja arrestimi i parë i Andrea Memollarit, përgjegjësi i vdekjes së qitëses Prifti

(VIDEO) Ja arrestimi i parë i Andrea Memollarit, përgjegjësi i vdekjes së qitëses Prifti
July 14
21:30 2016

20-vjeçari Andrea Memollari, përgjegjës i vdekjes së shtetases Dhurata Prifti, sportiste e njohur e Qitjes, është arrestuar edhe më parë për shkak të drejtimit të mjetit përtej normave të lejuara të shpejtësisë.

Ai u arrestua në Mars të vitit 2015, pasi po ecte me shpejtësi dhe se nuk iu bind urdhërit të punonjësit të Policisë Rrugore. Pas ndalimit, i riu tentoi të korruptonte efektivin.

Etiketimet
Shperndaje