Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video-Intervistë) Ish-komisari Edmond Koseni do të rikthehet në detyrë

(Video-Intervistë) Ish-komisari Edmond Koseni do të rikthehet në detyrë
November 18
16:34 2016

Në një intervistë ekskluzive për Blitz.al nga gazetarja Anduena Llabani, ish-komisari Edmond Koseni ka treguar se do të rikthehet në detyrë.

Ai është larguar nga detyra përpara 16 vitesh dhe është akuzuar për pengmarrje dhe torturë në qytetin e Elbasanit, por për Blitz.al ai tregon arsyen e vërtetë të shkarkimit të tij nga posti.

Ndiqni intervistën e plotë në videon më poshtë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje