Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Incidenti i ministres Ekonomi pas miratimit të reformës në drejtësi

(Video) Incidenti i ministres Ekonomi pas miratimit të reformës në drejtësi
July 26
14:21 2016

Një incident i ka ndodhur ministres së Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Milva Ekonomi, në orët e vona të së enjtes së kaluar, pas miratimit të reformës në drejtësi.
Në një video të transmetuar nga Opinion.al, ministrja është rrëzuar përtokë te shkallët e parlamentit. Fillimisht duket sikur ajo ka humbur ekuilibrin dhe ndjenjat, por bëhet fjalë për një dhembje të kaviljes dhe fatmirësisht është shëndoshë e mirë. Kolegët e saj kanë nxituar ta ndihmojnë, sakaq është vënë re se deputeti Erion Braçe, edhe pse ka qenë  i pranishëm, nuk ka reaguar ndaj incidentit të koleges së tij. /Blitz.al/

Shperndaje