Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Horror, helikopteri i ndihmës së shpejt vret të riun e plagosur!

(Video) Horror, helikopteri i ndihmës së shpejt vret të riun e plagosur!
April 26
17:00 2018

Një ngjarje horror është shënuar në Cauca, distrikt i Kolumbisë, ku një burrë është vrarë nga helikat e helikopterit pasi ky i fundit po ulej për ta shpëtuar.

Dy të rinj kishin pësuar aksident në pyjet kolumbiane me automjetin e tyre dhe kishin kërkuar ndihmë për të shpëtuar.

Helikopteri për t’i shpëtuar erdhi pas 7 ditëve, por gjatë uljes helikat kapën njërin prej djemve duke e lënë të vdekur në vend.

Gjenerali kolumbian ka treguar se nuk kishte asnjë mënyrë për të ditur pasojat e uljes duke mos marrë përsipër përgjegjësitë e ngjarjes së rëndë.

Ndërkohë ka nisur edhe një hetim për këtë ngjarje nga autoritetet kolumbiane. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje