Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Euro News flet për “heronjtë” e Policisë Shqiptare

June 09
16:13 2016

Policia e Shtetit Shqiptar ka bërë diçka tejet të ëmbël ditën e 1 Qershorit. U përfol gjatë pasi policë të maskuar si Spiderman apo Batman, surprizuan fëmijët e shtruar në Pediatri, të cilët nuk mund të dilnin të festonin si moshatarët e tyre. “Heronjtë” nuk mund të liheshin pa u vënë re edhe nga mediat e huaja, të cilat kanë shkruar për ta. “Euro News” ka folur ditën e sotme për Policinë Shqiptare dhe madje ka theksuar se pamjet flasin vetë dhe nuk ka nevojë për koment.

Etiketimet
Shperndaje