Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

VIDEO/ Dy makina dalin nga rruga, trafik i rënduar në aksin Tiranë-Elbasan pranë tunelit

February 19
20:20 2018

Paralizohet qarkullimi i mjeteve në aksin Tiranë-Elbasan pranë tunelit. Shkak është bërë një aksident në Bërzhitë, ku dy mjete kanë dalë nga rruga

Gazetari Fatmir Popja raporton për ‘BalkanWeb’ se nga aksidenti një prej mjeteve ka dyshime se ka derdhur vajë në rrugë, duke vënë kështu në rrezik drejtuesit e mjeteve, ndërsa disa prej tyre janë karamboluar. /Blitz.al/

Po ashtu mësohet se situata ka sjellë radhë të gjata nga Iba deri të tuneli i Kërrabës.

Komento
Shperndaje