Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Dhunoi barbarisht qenin e të dashurës, 20 javë burg shqiptarit

(VIDEO) Dhunoi barbarisht qenin e të dashurës, 20 javë burg shqiptarit
March 24
17:35 2016

Një shqiptar në Britaninë e Madhe është dënuar me 20 javë burg dhe 380 paund gjobë për shkak të dhunës së ushtruar ndaj qenit të së dashurës së tij. Besmir Idrizi 27 vjeç, është filmuar nga kamerat e sigurisë teksa dhunon në mënyrë barbare qenin e të dashurës.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur më 10 mars 2015 në Londër, ndërsa vendimi për dënimin u dha më 18 mars të këtij viti. Sulmi i 27-vjeçarit çoi edhe në ndarjen e tij nga e dashura.

Etiketimet
Shperndaje