Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Dalin pamjet e aksidentit tragjik në autostradën Shkup-Tetovë, ku kanë humbur jetën 14 persona

(Video) Dalin pamjet e aksidentit tragjik në autostradën Shkup-Tetovë, ku kanë humbur jetën 14 persona
February 14
10:03 2019

Pasditen e djeshme një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Shkup-Tetovë afër fshatit Llaskarcë.

Aksidenti ka ndodhur nga rrokullisja e autobusit të linjës Shkup-Gostivar, ku si pasojë e tij kanë humbur jetën 14 persona dhe janë plagosur rreth 40 të tjerë. Qytetarët që janë ndodhur në vendngjarje kanë transportuar të plagosurit në spital deri sa ka arritur policia dhe ambulanca.

Tetova News ka publikuar një video të pamjeve të para pasi ka ndodhur ky aksident tragjik.
/blitz.al/

Komento
Shperndaje