Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Aksionet e bashkisë. I sekuestrojnë mallin, gruaja qan me dënesë

(VIDEO) Aksionet e bashkisë. I sekuestrojnë mallin, gruaja qan me dënesë
November 11
12:55 2016

Nuk kanë qenë të pakta videot e regjistruara nga aksionet e policisë bashkiake në Tiranë në ndjekje të atyre që shesin mallra në rrugë pa leje.

Videoja e radhës është shpërndarë në rrjet nga Nisma Thurje dhe tregon një nënë, e cila ka dalë në rrugë për të shitur cigare, për të nxjerrë bukën e gojës, por inspektorët i sekuestrojnë mallin e ajo fillon të qajë me dënesë.

Ndiqeni deri në fund. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje