Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Velipojë, policia: Humbja e kontrollit, shkak i aksidentit

Velipojë, policia: Humbja e kontrollit, shkak i aksidentit
August 02
11:06 2016

Policia ka bërë me dije informacionin zyrtar lidhur me shkaqet e aksidentit të shënuar ditën e sotme në Velipojë. Nga hetimet e deritanishme, mësohet se shkak i aksidentit është humbja e kontrollit të mjetit.

Në njoftimin për mediat, burime të policisë kanë konfirmuar identitetin e viktimave, të cilët janë dërguar në morgun e spitalit të Shkodrës: Besmir Kola 39 vjeç, Artenisa Peraj 21 vjeç, Giorgo Angelo 25 vjeç dhe një person mashkull ende i paidentifikuar rreth 25-26 vjeç. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje