Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Veliaj përshëndet motoristët e “Steelwings Motorcycle Club Albania”

June 19
11:28 2016

...

...
Picture 1 of 4

Mbrëmjen e djeshme është mbyllur aktiviteti i dy ditëve dhe netëve të Motofest i cili zhvillohet çdo vit duke mbledhur të gjithë dashamirësit e Harley Davidson, aventurave me motorë dhe sigurisht muzikës rrok.
Sot kryetari i Bashkisë ka qenë në sheshin “Italia” për të përshëndetur nga afër motoristët e “Steelwings Motorcycle Club Albania” për atmosferën e krijuar në kryeqytet për dy ditë me radhë. Ky ka qenë një projekt bashkëpunimi mes Bashkisë së Tiranës dhe Fondacionit EDS me qëllim kryesor argëtimin e publikut.

Share