Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Veliaj: Kape dorën Shqipe! Mos e humbisni!

October 02
10:56 2016

Në kuadër të aktiviteteve kulturore zhvilluar nga Bashkia e Tiranës, kryebashkiaku Erion Veliaj fton qytetarët t’u bashkohen performancave në Amfiteatrin e Liqenit.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, kryetari i bashkisë së kryeqytetit, fton artdashësit të ndjekin performancat e 25 ansambleve popullore, nga Mitrovica në Gjirokastër. Sot është mbrëmja e fundit e “Tirana Etno Fest”. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje