Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vajza e trajnerit të njohur futet në burg. Arsyeja, fyerjet e rënda në rrjete sociale…

Vajza e trajnerit të njohur futet në burg. Arsyeja, fyerjet e rënda në rrjete sociale…
November 25
18:21 2016

Vajza e Fatih Terim, i cili është trajneri i Kombëtares Turke, është dënuar me 3 muaj e 19 ditë burg. Arsyeja e këtij arrestimi ka qenë se ajo ka fyer rëndë duke përdorur rrjetet sociale. Ajo i ka shkruar një shtetasi: “Ti e ke bashkëshorten lavire ashtu siç je edhe vetë”. Kaq mjaftoi që ai ta padiste në polici.

fatih

Fillimisht vajza e Terim u dënua me dy vite burg, por më pas nga Gjykata e Apelit ky dënim u ul. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje