Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Urimi i Michelle në ditëlindjen e Barack na kujton edhe një herë përse Obama-t janë të preferuarit tanë

Urimi i Michelle në ditëlindjen e Barack na kujton edhe një herë përse Obama-t janë të preferuarit tanë
August 05
14:07 2017

Ish-çifti presidencial, Michelle dhe Barack Obama, me shumë mundësi do të mbetet edhe për shumë një ndër çiftet më të preferuara në botë. Përpos marrëdhënies së tyre të mrekullueshme, ata gjithmonë dinë se si të frymëzojnë edhe çiftet e tjera të bëjnë të njëjtën gjë.

Këtë herë, Michelle ka vendosur që urimin e ditëlindjes së bashkëshortit të saj ta postojë në rrjete sociale, duke i bërë kështu një surprizë shumë të këndshme ish-presidentit Obama.

“Je një vit më i vjetër, por ende mbetesh ai djali fenomenal me të cilin u dashurova 25 vite më parë. Gëzuar ditëlindjen Barack Obama, të duam shumë!” – ka përfunduar ajo.

Besoni te dashuria e vërtetë, sepse ekziston! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje