Blitz

 Breaking News

U tha se është i sëmurë? Reagon kryeministri Rama: “O pika që s’ju bie”

U tha se është i sëmurë? Reagon kryeministri Rama: “O pika që s’ju bie”
March 21
16:42 2019

Tashmë prej disa orësh në media po qarkullojnë lajme se kryeministri Rama është i shtruar në një spital në Berlin për shkak të problemeve me zemrën.

Përmes një postimi në profiling e tij në Twitter Rama i ka mohuar lajme të tilla dhe ka folur edhe për protestën e sotshme të opozitës ku shprehet se kjo vjen nga një opozitë e katandisur në një tufë qorre që mësyn fizikisht rrugëve dhe bën politikë duke sajuar kriza për vendin e sëmundje për kundërshtarin

“Po boll o boll, boll se s’kam asgjë tjetër përveç larjes së jashtënxjerrjeve tuaja nēpër botë boll! Opozitë e katandisur në një tufë qorre që mësyn fizikisht rrugëve dhe bën politikë duke sajuar kriza për vendin e sëmundje për kundërshtarin! O pika që s’ju bie kur thonë plakat👎”, shkruan Rama.

/Blitz.al/

 

 

Share