Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U fol se po arratisej por pas udhëtimit në Gjermani, Tahiri kthehet sërish!

U fol se po arratisej por pas udhëtimit në Gjermani, Tahiri kthehet sërish!
November 19
18:16 2017

Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka udhëtuar drejt Gjermanisë pak ditë më parë, gjë që filloi edhe aludimet e para për një arratisje të tij.

Sipas Ballkanëeb Tahiri është duke u kthyer sërish në Shqipëri dhe nuk është arratisur. Ai ka udhëtuar drejt Gjermanisë pasi vizitoi babain e tij, I cili ndodhet atje për shkak të një problem shëndetësor.

Ishte parashikuar që ai të vinte mbrëmjen e djeshme në Rinas, por ka kthyer biletën e ka vendosur të vijë pikërisht sot./Blitz.al/

Komento
Shperndaje