Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U akuzua se gjuajti arbitrin me çakmak, Erion Braçe: “Neveria e madhe është Top Channel!”

U akuzua se gjuajti arbitrin me çakmak, Erion Braçe: “Neveria e madhe është Top Channel!”
April 24
20:59 2018

Është dashur vetëm nje intervistë e shkurtër në lajmet e Top Channel ku abritri Endi Tufa ka rrëfyer se deputeti Erion Braçe e ka kërcënuar dhe e ka gjuajtur me çakmak që ky i fundit të bëjë një reagim në Facebook edhe kundër televizionit Top Channel.

“Kur po i drejtoheshim dhomave të zhveshjes në pjesën e tunelit, isha i rrethuar nga rojet e sigurisë në atë moment, shikoj një objekt që mu tha që ishte një çakmak që hidhet nga tribuna. Në momentin që futem në pjesën e tunelit më komunikohet nga asistentët, e më identifikohet me emrin e zotërisë në fjalë. Më vjen keq që problemet vijnë nga tribuna”, ka treguar Andi Koçi, arbitri i ndeshjes Partizani-Skënderbeu për Top Channel.

Lidhur me këtë Erion Braçe ka reaguar si më poshtë në Facebook ku ka hedhur ofendime edhe ndaj Top Channel.

Komento

Shperndaje