Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Turqi- Shpërthim i fuqishëm në Ankara

Turqi- Shpërthim i fuqishëm në Ankara
July 19
17:28 2016

Vazhdon të mos gjejë qetësi populli turk.

Një shpërthim i madh i minutave të fundit ka ndodhur në kryeqytetin e Ankarasë.

Sipas asaj që shkruan “News24”, bazuar në raportimet e mediave turke, shpërthimi ka ndodhur në godinën e televizionit shtetëror.

Nuk ka ende informacion nëse ka viktima apo dëmet janë vetëm materiale.

Komento
Shperndaje