Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Turqi – Policia deklaron se tymi po del nga zjarri, jo si pasojë e një shpërthimi

Turqi – Policia deklaron se tymi po del nga zjarri, jo si pasojë e një shpërthimi
July 19
18:02 2016

Pak më parë u përfol për një shpërthim të fuqishëm në Ankara, konkretisht në televizionin shtetëror turk.

Sipas të dhënave të fundit të raportuara nga mediat e huaja, policia dëshmon se tymi që vazhdon të dalë nga godina lidhet me një zjarr që ka rënë, e jo me një shpërthim.

Ende nuk ka të dhëna për arsyet e kësaj ngarjeje apo për persona të lënduar.

Shperndaje