Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Turisti francez aksidentohet në Llogara, transportohet me helikopter drejt spitalit të Vlorës

Turisti francez aksidentohet në Llogara, transportohet me helikopter drejt spitalit të Vlorës
October 22
17:33 2016
Etiketimet
Shperndaje