Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tropojë – Polici plagos kushuririn me armë

Tropojë – Polici plagos kushuririn me armë
July 05
16:54 2016

Efektivi i policisë së Tropojës ka plagosur kushuririn e tij me armë zjarri.

Sipas informacioneve të para të dhëna nga “News 24”, Zef Pepkolaj ka plagosur në këmbë kushuririn Sokol Pepkolaj, i cili është shoqëruar menjëherë në spital, e tani ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja e ndodhur në fshatin Fierzë ka lindur për motive banale.

Pas plagosjes autori është ndaluar nga forcat e policisë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje