Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tronditet sërish Franca! 13 të vdekur, 6 të plagosur brenda në një lokal

Tronditet sërish Franca! 13 të vdekur, 6 të plagosur brenda në një lokal
August 06
08:50 2016
Shperndaje