Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë- Zjarr në një banesë 3 katëshe , një person humb jetën

Tiranë- Zjarr në një banesë 3 katëshe , një person humb jetën
February 20
19:32 2018
Shperndaje