Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, zjarr në banesën me fëmijë brenda, ndërron jetë vogëlushi 2-vjeçar

Tiranë, zjarr në banesën me fëmijë brenda, ndërron jetë vogëlushi 2-vjeçar
November 17
09:39 2016

Nga Anduena Llabani

Paraprake

Më datë 17.11.2016, rreth orës 08:35, në lagjen Shpat, Babrru, ka rënë zjarr në një banesë, në të cilën ndodheshin dy fëmijë të mitur. Si pasojë e këtij zjarri ka mbetur i vdekur fëmija 2 vjeç ende i paidentifikuar.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 5 dhe forcat zjarrfikëse bënë të mundur nxjerrjen dhe shpëtimin e fëmijës tjetër.  Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave.

Vendi ku ka rënë zjarri:

15065156_10210841145335272_224369426_o

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje