Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, vidhet shtëpia e deputetit

Tiranë, vidhet shtëpia e deputetit
November 30
13:02 2016

Shtëpia e deputetit socialist Namik Kopliku ka rënë pre e vjedhjes nga persona që nuk janë identifikuar ende.

Policia e Tiranës, në informacionet e para, tha se është shqyer dera e banesës nga keqbërësit dhe janë vjedhur të gjitha sendet me vlerë që janë gjetur, por nuk dihet nëse ka pasur apo jo shuma parash në banesë.

Namik Kopliku është deputet i PS-së për qarkun e Shkodrës dhe banesa e tij ndodhet në rrugën “Myslym Shyri”.

Policia bën me dije se ka nisur hetimin për gjetjen e autorëve. /Blitz.al/

namik-kopliku_2014

Komento
Shperndaje