Blitz

 Breaking News

Tiranë/ Tentojnë ta grabisin, plagoset me thikë 18 vjeçarja

Tiranë/ Tentojnë ta grabisin, plagoset me thikë 18 vjeçarja
April 11
09:29 2018

Mbrëmjen e djeshme një 18 vjeçare i ka shpëtuar sulmit të një grupi grabitësish në lagjen “Ali Demi” në Tiranë.

Ndërkohë që ajo ka tentuar të largohet agresorët e kanë sulmuar me thikë dhe i kanë shkaktuar plagë të lehta në krah. Ajo ka kërkuar ndihmën e forcave të rendit dhe është dërguar menjëherë për ndihmë mjekësore në spital.

Sipas Syri.net, incidenti ka ndodhur pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë dhe autorët janë larguar menjëherë pas thirrjeve të 18 vjeçares për ndihmë./Blitz.al/

 

 

 

Share