Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, shtetasi ngjitet në vinç për t’u vetëvrarë: Jam pa bukë, qeveria më ka lënë rrugëve

Tiranë, shtetasi ngjitet në vinç për t’u vetëvrarë: Jam pa bukë, qeveria më ka lënë rrugëve
October 18
15:26 2016
Shperndaje