Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, shtetasi ngjitet në vinç për t’u vetëvrarë: Jam pa bukë, qeveria më ka lënë rrugëve

Tiranë, shtetasi ngjitet në vinç për t’u vetëvrarë: Jam pa bukë, qeveria më ka lënë rrugëve
October 18
15:26 2016

Ditën e sotme, një 24-vjeçar ka kërcënuar se do të vetëvritet duke u hedhur nga një vinç.

Shtetasi Erion Selimaj nga Vlora  është ngjitur në një vinç pranë  ish-stadiumit “Qemal Stafa” dhe ka kërcënuar me vetëvrasje.

“Jam jetim, shteti më ka lënë në rrugë. Jam pa bukë”,- është shprehur burri sipas dëshmitarëve.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur negociatat me të riun. Vinçi ku shtetasi është ngjitur është rreth 50 metra i lartë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje