Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë – plagosja te “Kongresi i Manastirit”, kapet autori

Tiranë – plagosja te “Kongresi i Manastirit”, kapet autori
September 20
15:44 2016

Nga Anduena Llabani

Ditën e sotme, një 15-vjeçar ka mbetur i plagosur nga një konflikt mes tij dhe disa bashkëmoshatarëve.

Disa orë më vonë kapet autori i plagosjes te rruga “Kongresi i Manastirit”.  M. S. është 16 vjeç, banues në Tiranë dhe i dënuar më parë për vjedhje. Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i këtij konflikti të jetë një debat për motive banale./Blitz.al/

Shperndaje