Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, plagoset me plumb 30-vjeçari, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Tiranë, plagoset me plumb 30-vjeçari, dërgohet në gjendje të rëndë në spital
November 10
18:57 2016

Në Tiranë ka mbetur i plagosur një person, rreth 30 vjeç, në zonën e Alliasit. “News 24” ka thënë se sipas gazetares Dorjana Bezat, 30-vjeçari nuk është identifikuar ende, por është plagosur me një plumb në qafë.

Ai është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë. Policia ka nisur hetimet paraprake për të gjetur shkakun e kësaj ngjarjeje dhe autorët e saj. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje