Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë – plagoset me armë zjarri një 23-vjeçar. Në kërkim autori…

Tiranë – plagoset me armë zjarri një 23-vjeçar. Në kërkim autori…
October 09
09:35 2016

Nga Anduena Llabani

Në datë 09.10.2016, rreth orës 00:35, në rrugën “Bedri Karapici”, ka ndodhur një konflikt.

Si pasojë e këtij konflikti është plagosur me armë zjarri shtetasi A.B., 23 vjeç, i cili ndodhet në QSU, nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje janë gjetur 3 gëzhoja dhe mjeti tip “Volkswagen”, në pronësi të autorit të dyshuar.

Punohet për kapjen e shtetasit Sh.T., i dyshuar për kryerjen e kësaj ngjarjeje kriminale. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje