Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, persona të paidentifikuar tentuan të vjedhin kishën katolike

Tiranë, persona të paidentifikuar tentuan të vjedhin kishën katolike
February 19
17:48 2018
Shperndaje