Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë- Përfshihet nga flakët një magazinë pranë Farmacisë 10

Tiranë- Përfshihet nga flakët një magazinë pranë Farmacisë 10
July 16
18:53 2018

Një magazinë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur pranë Farmacisë 10 në Tiranë, por ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Sipas Ballkanweb menjëherë tek magazina kanë shkuar forcat e policisë dhe të zjarrfikëses për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.Nuk dihet ende nëse ka patur njerëz të pranishëm por policia ka nisur hetimet.

 

Komento

Shperndaje