Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Tiranë/ Makina humb kontrollin, përplas një kalimtare!

Tiranë/ Makina humb kontrollin, përplas një kalimtare!
June 12
21:15 2019

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Një shofer makine është përplasur me shtyllën, ndërsa ka lënë të lënduar edhe një kalimtar të rastit.

Njoftimi Policisë

Tiranë/Informacion Paraprak

Në rrugën Ali Demi në afërsi të Kryqëzimit mjeti me drejtues shtetasin I. S ka humbur kontrollin duke u përplasur me një nga shtyllat buzë rrugës , si pasojë është aksidentuar një këmbësor R. E rreth 69 vjeç, i cili u dërgua në spital nën kujdesin mjeksor. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Burimi Ballkanweb

Share