Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, Krim në familje! Bashkëshorti qëllon me armë bashkëshorten dhe kunatën

Tiranë, Krim në familje! Bashkëshorti qëllon me armë bashkëshorten dhe kunatën
October 22
22:47 2016

 

Më datë 22.10.2016, rreth orës 19:30, ka ardhur një telefonatë tek numri i emergjencave 112, ku njoftohemi se në fshatin Çoçaj, në Ndroq, ka pasur një konflikt në familje, ku për pasojë kanë mbetur të plagosura me armë zjarri, dy shtetase.

Menjëherë janë dërguar Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr 6 ku bënë të mundur kapjen në flagrancë të shtetasit:

– Kasëm Lila,

Nga hetimet paraprake, dyshohet se ky shtetas pas një konflikti me të vëllain e vet, ka qëlluar me çifte bashkëshorten shtetasen Z. Lila, 50 vjeçe dhe kunaten e vet F. Lila, 40 vjeçe e cila ka ndërruar jetë në S.Q.U ndërsa Z. Lila ndodhet në gjëndje të rëndë për jetën.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po punon për sqarimin e plotë të rrethana.

Komento
Shperndaje