Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, konflikt midis të rinjve, plagoset gjimnazisti

Tiranë, konflikt midis të rinjve, plagoset gjimnazisti
September 20
13:24 2016

Nga Anduena Llabani

Tiranë – Rreth orë 12:35, në rrugën “Bardhyl”, ka pasur një konflikt midis disa të rinjve.

Si pasojë e këtij konflikti ka mbetur i plagosur me mjete prerëse shtetasi K. S., rreth 15 vjeç. K.S. është nxënës në  gjimnazin “Andon Zako Çajupi”.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Ndërkohë janë shoqëruar 5 shtetas që dyshohet të kenë dijeni lidhur me ngjarjen./Blitz.al/

Shperndaje