Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, kamioni përplas për vdekje një këmbësor

Tiranë, kamioni përplas për vdekje një këmbësor
April 20
13:41 2016

Një aksident i rëndë është shënuar mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Tirana e re”, në Tiranë, ku kamioni ka përplasur një kalimtar.

Burime të policisë kanë bërë të ditur se këmbësori u dërgua menjëherë në spital për marrjen e ndihmës së nevojshme mjekësore, por s’arriti të mbijetonte për shkak të plagëve të rënda. Ende nuk dihet identiteti i viktimës, ndërkohë që ka nisur hetimi për zbardhjen e ngjarjes.

Etiketimet
Shperndaje