Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë- Humb jetën 21-vjeçarja, vetëhelmohet me fotoksinë

Tiranë- Humb jetën 21-vjeçarja, vetëhelmohet me fotoksinë
April 17
18:15 2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet ku një vajzë 21-vjeçare me inicialet M.L  ka humbur jetën si pasojë e helmimit me fotoksinë. Ajo ka shkuar  në gjendje të rëndë në spital por edhe pas ndërhyrjes së  ajo nuk ka mundur të mbijetojë.

Sipas policisë vajza është vetëhelmuar me fotoksinë për shkaqe ende të paqarta.

Njoftimi i policisë:

Më datë 17.04.2018, në fshatin Tufinë, në banesë, shtetësia M.L, vjeç 21, ka pirë fostoksinë, për pasojë vdiq në spital. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë.

/Blitz.al/

Komento

Shperndaje