Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, humb jetën 13-vjeçari pasi ra nga ballkoni

Tiranë, humb jetën 13-vjeçari pasi ra nga ballkoni
September 05
09:15 2016

Në orët e fundit të së dielës, pak para mesnate, është raportuar nga policia se një i mitur, 13 vjeç, ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i 10-të i ballkonit të shtëpisë.

Ngjarja është shënuar në një zonë banesash pranë Fushës së Aviacionit dhe deri tani dyshohet se fëmija ka qenë duke luajtur në ballkon dhe më pas ka rënë duke humbur jetën.

Kanë nisur hetimet për sqarimin e rrethanave, ndërkohë që ende nuk është bërë i ditur identiteti i tij. /Blitz.al/

Shperndaje